dinner-table-663435_1280

Zalety żaluzji Farko – indywidualne doświadczenia

Zaraz po postawieniu kolejnego piętra w moim domu, zaczęłam zastanawiać się nad aranżacją okna poddaszowego. Oczywiście tradycyjna firma i zasłona przegrały w przedbiegach, ponieważ przede wszystkim nie wygląda to dobrze, jak również wymaga wielkiej pracy, czyli ciągłego prania, krochmalenia i prasowania, czego chciałam uniknąć. W związku z powyższym, nie pozostało mi nic innego, jak postawić na rolety zewnętrzne. Chcecie wiedzieć jaką wybrałam?

Zdecydowałam się na żaluzje Fakro, które są przystępne cenowo, a przy tym niezwykle porządnie wykonane i po prostu ładne. Trzymałam w ręce kilka różnych firm, więc mam dobre porównanie. Ostatecznie kupiłam je przez Internet, bo tak było najtaniej. Największą zaleta tych rolet jest łatwość montażu i obsługi.

Spuszczanie i podnoszenie żaluzji przebiega bardzo płynnie, nie ma też większych problemów przy ustawianiu poziomu nachylenia lameli, czyli dopasowywania ilości światła, które wpada do wnętrza. Kolejną istotną cechą tego produktu jest wygląd i możliwość wyboru spośród wielu różnych modeli. Najbardziej zaskoczyły mnie nowe odcienie kolorystyczne, których nie znalazłam w produktach innych firm.

1 comment on “Zalety żaluzji Farko – indywidualne doświadczeniaAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *