pots-716579_1920

Estetyczna funkcja żaluzji i rolet okiennych

Większość ludzi dużą wagę przywiązuje do wyglądu i wystroju swoich domów i mieszkań. Czasami zdajemy się na profesjonalistów czasami sami próbujemy swoich sił w projektowaniu i urządzaniu wnętrz.

Dlatego żaluzje lub rolety nie zawsze są przez nas montowane w celu zmniejszenia natężenia światła słonecznego w pomieszczeniach mieszkalnych. Tracą one więc swoja funkcjonalność. Często decydujemy się na ich zakup tylko i wyłącznie ze względów estetycznych. Chcemy dzięki nim wyeksponować inne rzeczy tworzące wystrój naszych pokoi . Często traktujemy je jako element zdobiący. Kupując rolety, żaluzje i inne osłony zwracamy uwagę na kolor, gdyż chcemy aby tworzyły ładną i spójną całość w połączeniu z innymi sprzętami i elementami wchodzącymi w skład wystroju naszych mieszkań tj. meble, kolor ścian, dywan, zasłony itp.

bedroom-954661_1280

Mamy tutaj zupełną dowolność i swobodę wyboru. Jeżeli zrobimy to w sposób umiejętny to nasi znajomi, rodzina i przyjaciele na pewno to zauważą i docenią, a kto z nas nie lubi być chwalony przez innych. Najbardziej widać nowe rolety rzymskie wtedy, kiedy rodzina wprowadza się do swojego nowego domu. Aranżacja wymaga wielu działań, podejmowania decyzji. Jeśli chodzi o eleganckie rolety, wówczas należy odwiedzić projektanta gdyż ten widząc projekt od razu podpowie jaki kolor dodatków wybrać. Czasem będą one białe, innym razem czerwone czy zielone. Mogą to być rolety, żałosny, firany jak również świece, zawieszki czy obrazki.

Więcej na dodatki.velset.pl

0 comments on “Estetyczna funkcja żaluzji i rolet okiennychAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *